Končala se je naša in vaša Garfieldomanija!

Maček GarfieldMaček Garfield je s svojo lazanjo in prijatelji obnorel vso Slovenijo. Vsi, ki ste kupili njegov DVD, odgovorili na vprašanje in poslali pravilno izpolnjen letak, ste sodelovali v žrebanju za zanimive nagrade.

Paket Garfiled z nahrbtnikom, dežnikom, DVD-jem Reševanje malega Nema prejme naslednjih pet srečnežev:

1. ALJOŠA GRAČNER , TRBOVLJE
2. ŽIGA KONKOLIČ, KRANJ
3. BLAŽ DEMŠAR, LJUBLJANA
4. TAJDA OGRAJŠEK, CELJE
5. JEANINE JURGELJ-RAZGORŠEK, LAŠKO

DVD Aladin prejeme 45 izžrebancev:

1. JERNEJ JANEŽIČ , ŠKOFLJICA
2. MAJA ŽILNIK, CELJE
3. LINA POVŠIČ, ŽIRI
4. KATI FLORJANČIČ, TOLMIN
5. MOJCA ŽUNA, ŠENČUR
6. INES ARNŠEK, LJUBNO
7. ANDREJ GRUDNIK, GORNJI GRAD
8. UROŠ POLANEC, PERNICA
9. AJDA ZAVRTANIK DRGLIN, LJUBLJANA
10. JAN HOSTNIK, LJUBLJANA
11. LUKA HITI, LJUBLJANA
12. IVA HORVAT, MAČKOVCI
13. ANDRAŽ PEVCIN, ŠENTJUR
14. NIKA VORIH, MARIBOR
15. MARKO TURK, KOČEVJE
16. SEVERIN HUTINSKI, CELJE
17. ROK RUPAR , SP. DUPLJE
18. GREGA LINDIČ, LJ.-ŠIŠKA
19. SARA GOLOB RANTAŠA, LJUBLJANA
20. ANDREJ GOLJAR, LJUBLJANA
21. JAKOB URŠIČ NAGODE, KRANJ
22. UROŠ HAJNRIHAR, TOLMIN
23. KAJA BUKOVINSKI, BREŽICE
24. NIKA URBANČIČ, LJUBLJANA
25. LUKA DEBEVC, ŠKOFLJICA
26. GAJA LAMPE, LJUBLJANA
27. MAXI MOHORIČ, LJUBLJANA
28. TEJA BEDEN, RADOMLJE
29. DOMEN PRIMEC, LJUBLJANA
30. SARA ANA IZAK, LJUBLJANA
31. ROBERTA OSMIČEVIČ, KOPER
32. KLEMEN PETROVČIČ, ŠKOFJA LOKA
33. ŽIGA MEDVEŠEK, CELJE
34. TINKARA TIHELJ, LJUBLJANA
35. ALJAŽ SULČIČ, KOPER
36. DOMEN GOSTIŠA, LOGATEC
37. MAJA KITAK, BRASLOVČE
38. HANA PAL, LJUBLJANA
39. TEJA LOBNIKAR, PREBOLD
40. ALEŠ DURJAVA, ŠENTJERNEJ
41. ANA ŽNIDARŠIČ, VRHNIKA
42. MARUŠA KOČAR, LJUBLJANA
43. ŽAN GORIŠEK, LJUBLJANA-POLJE
44.URŠKA FURAR, ŠENTJERNEJ
45. GAL EPIH, LJUBLJANA

Paket presenečenja prejmejo:

1. ROKO BURIN, KOPER
2. JAN LOBOREC, LJUBLJANA
3. NINA BOJANC GRANŠAR, NOVO MESTO
4. TILEN BLATNIK, LJUBLJANA
5. TILEN KEMPERLE, PODBRDO
6. BOŠTJAN PEŠL, JAKOBSKI DOL
7. ANA DEČMAN, LJUBLJANA
8. TINA GREGORČIČ, MIRNA
9. KRISTIAN ANŽLOVAR, GOMILSKO
10. JAN ŠINIGOJ, NOVO MESTO

Dve vstopnici za ogled filma po izbiri v slovenskih kinematografih prejmejo:

1. NADJA STEPAN, DEKANI
2. DOROTEJA GORŠE, KOČEVJE
3. DOMEN ARNE JELOVČAN, ŽIROVNICA
4. IRIS VOVK, GROSUPLJE
5. LUKALUČIĆ KIKIĆ, HRASTNIK
6. MATEJ MITTENDORFER, DEKANI
7. NIKA RADIŠIČ, FOKOVCI
8. PETRA BARBIČ, KRANJ
9. MATEVŽ MOČNIK GRČAR, BREZOVICA
10. JASMINA STRNAD, VIDEM- DOBERPOLJE
11. IZA OTOREPEC – ČERNE, LJUBLJANA
12. TIMOTEJ SKORNŠEK, ŠOŠTANJ
13. DARJA MARIJA DUŠAK MESERKO, ŠMARTNO PRI LITIJI
14. ALEŠ KERBAVČIČ, PORTOROŽ
15. LUKA MRAMOR, LUKOVICA
16. GALA PAVLIN, LJUBLJANA
17. EVA ZUPAN, MARIBOR
18. HELENA HUMAR, KAL NAD KANALOM
19. KRISTJAN PALČAR, GROSUPLJE
20. MOJCA BAVČAR, BRANIK

image


Facebook Junior.si

Anketa


Največja slana puščava na svetu je v:


Juniorjeva nagradnica


Tukaj izveš imena srečnih nagrajencev.







Slovenija RSS: RSS 2.0
Izrada web stranica :: CMS :: Hosting :: SEO NETKO NGJZaložba Rokus Klett                
Oglaševanje
Seznam piškotov