Vstopna stranKviz NGJ BistroumArhiv

Rezultati so že znani!

Ilustracija: Igor Šinkovec

Bistroumna ura je odtiktakala in že je znanih 150 najboljših bistroumov šolskega tekmovanja, ki so se uvrstili v veliki finale. Končna preizkušnja bo potekala v soboto, 30. maja, z začetkom ob 9.30 uri na osnovni šoli Franca Rozmana Staneta v Ljubljani. Na 30 najbistrejših umov že čaka nepozabna sklepna dogodivščina v Styrassic parku in živalskem vrtu Herberstein v Avstriji. Tja bomo odpotovali v soboto, 20. junija 2009.
Držimo pesti, da boš med njimi tudi ti.

image

4.razred
         
Ana Planko, OŠ Planina pri Sevnici
Laura Kovač, OŠ Planina pri Sevnici
Teja Šterpin, OŠ Planina pri Sevnici
Tinkara Kovač,           OŠ Planina pri Sevnici
Luka Nežmah, OŠ Breg Ptuj
Zarja Lampret Prešeren,           OŠ Bojana Ilicha
Neža Koželj, OŠ Komenda Moste
Lan Oberžan, III. Osnovna Šola Celje
Katja Beguš, OŠ Ivana Groharja Škofja Loka
Martina Marolt,           OŠ Horjul
Erika Slovša, OŠ Horjul
Martin Drobnič,           OŠ Toneta Šraja Aljoše Nova Vas
Jure Satler ,           OŠ Breg Ptuj
Nal Guček,           I. OŠ Celje
Rok Podpečan,           OŠ Gorica Velenje, Poš Vinska Gora
          Žiga Deutschbauer,           OŠ Gorica
Aljaž Velkavrh,           OŠ Horjul
Živa Debeljak, OŠ Ivana Groharja Škofja Loka
          Ina Trefalt,           OŠ Lava
Katja Petrič, OŠ Lava
Aljaž Kunc,           OŠ Zalog
Nastja Samotorčan,           OŠ Horjul
Gal Gubanc, OŠ Vodice
Sara Šoštarič, OŠ Artiče
Aleks Birsa- Jogan,           OŠ Antona Šibelja-Stjenka Komen
Jan Zabret, OŠ Zalog
Jasmin Nuhanović, OŠ Zalog
Luka Knez, OŠ Zalog
Maja Kolar , OŠ Gradec, Poš Kresnice
Tomaž Gašič, OŠ Oskar Kovačič Škofije
Jan Čugalj, II.OŠ Rogaška Slatina
Ana Tasić, OŠ Božidarja Jakca
Astrid Marovič, OŠ Mladika
Staša Kučer, OŠ Dušana Flisa Hoče
Mojca Šauperl, OŠ Sveta Ana
Rebeka Podlesnik, OŠ Brezno Podvelka, Poš Lehen
Tinkara Žnidar, OŠ Vojnik
Katja Kopušar, OŠ Gustava Šiliha
Žan Kroflič, OŠ Ljubečna
Aljaž Kranjc, OŠ Luisa Adamiča Grosuplje, Poš Št. Jurij
Ina Slemnik, OŠ Ludvika Pliberška Maribor
Ela Plavec, OŠ Anice Černejeve Makole
Žiga Svetlin, POŠ Vrhpolje, OŠ Jurija Vege Moravče
Katarina Miklavčič, POŠ Kovor
Saša Klezin, OŠ Primoža Trubarja Laško
Teja Remec, OŠ Trnovo
Blaž Prelog, OŠ Breg Ptuj
Vita Lara Selinšek, OŠ Dušana Flisa Hoče
Bruno Seraval, OŠ Božidarja Jakca
Katarina Matuš, OŠ Komenda Moste

5.razred

Jan Žibert, OŠ Božidarja Jakca
Polona Zotler, OŠ Komenda Moste
Sara Simona Seršen, OŠ Komenda Moste
Lara Lojen Valentak, OŠ Ketteja In Murna Ljubljana
Jakob Baš, OŠ Jurija Vege Moravče
Katja Pirnat, OŠ Jurija Vege Moravče
Lara Puc, OŠ Jurija Vege Moravče
David Mikek, OŠ Nazarje
Daša Pogorelec, OŠ Božidarja Jakca
Luka Leben, OŠ Božidarja Jakca
Matic Kovačič, OŠ Dobova, Poš Kapele
Dominik Maleš, OŠ Komenda Moste
Manca Kepic, OŠ Komenda Moste
Manca Urbanija, OŠ Komenda Moste
Sara Špenko, OŠ Komenda Moste
Sara Štebe, OŠ Komenda Moste
Katja Ugovšek, OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad
Alja Gomilar Zicerko, OŠ Ketteja in Murna Ljubljana
Suraj Alcantara, OŠ Ketteja in Murna Ljubljana
Samo Stankovič, OŠ Franca Rozmana Staneta
Valentina Teršek, OŠ N.H. Rajka Hrastnik, Poš Dol pri Hrastniku
Elizabeta Keršič, OŠ Polhov Gradec, Poš Šentjošt
Matija Teršek, OŠ Primoža Trubarja Laško
Primož Vogrinc, OŠ Štore
Urška Vintar, OŠ Nazarje
Ajda Hlebš , OŠ Božidarja Jakca
Kana Vincek, OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad
Katja Poznič, OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad
Lana Žarkovič Preac, OŠ Olge Meglič
Janez Škorjanc, III. Osnovna Šola Celje
Marko Gluhak, III. Osnovna Šola Celje
Rok Pečar, OŠ Ketteja in Murna Ljubljana
Jure Trtnik, OŠ Ketteja in Murna Ljubljana
Patrik Senica, OŠ Planina pri Sevnici
Maša Radi, OŠ Lava
Živa Dušak , OŠ Lava
Ernestina Lavrih, OŠ Ferda Vesela
Gregor Jakopič, OŠ Franca Rozmana Staneta Maribor
Andraž Omahen, OŠ Vrhovci
Oskar Longyka, OŠ Vrhovci
Matic Pipp, OŠ Škofja Loka
Kaš Murgele, OŠ Ketteja in Murna
Barbara Slovša, OŠ Polhov Gradec, Poš Šentjošt
Saša Lešnjak, OŠ Polhov Gradec, Poš Šentjošt
Vanesa Maček, OŠ Polhov Gradec, Poš Šentjošt
Tina Rina Rep, OŠ Dr. Ivana Korošca Borovnica
Urh Frlež, OŠ Ljubečna
Tjaša Recelj, OŠ Drska
Aljoša Pogačar, OŠ Komenda Moste
Andraž Zavolovšek, OŠ Frana Kocbeka

6.razred

Uroš Prešeren, OŠ Otočec
Miha Herlah, OŠ Vojnik
Neža Urbas, OŠ Martina Konšaka
Sara Smiljanič, OŠ Martina Konšaka
Tina Krajnc, OŠ Martina Konšaka
Matjaž Razdrih, OŠ Dravlje
Valentina Kostanjšek, OŠ Jurija Dalmatina Krško
Lovro Pečnik, OŠ Jurija Dalmatina Krško
Sebastijan Obrez, OŠ Planina pri Sevnici
Tomaž Tisel, OŠ Planina pri Sevnici
Manica Godec, OŠ Štore
Nejc Ferle, OŠ Božidarja Jakca
Nina Špindler, OŠ Martina Konšaka
Neja Kosirnik, OŠ Jožeta Moškriča
Tim Ratajc, OŠ Lava
Jaka Teršek, OŠ Primoža Trubarja Laško
Jaka Krušič, OŠ Ljubečna
Matic Tesner, OŠ Zalog
Jan Hribernik, OŠ  N.H. Rajka Hrastnik, Poš Dol pri Hrastniku
Ela Kovačič, OŠ Jurija Dalmatina Krško
Sašo Trajbarič, OŠ Jožeta Moškriča
Teja Vrbnjak Erbežnik, OŠ Vižmarje Brod
Florjan Camlek, OŠ Prežihovega Voranca
Šimen Hosta, OŠ Šentjernej
Valentina Lapuh, OŠ Brežice
Dejan Ugovšek, OŠ Nazarje
Sergeja Ermenc, OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad
Žiga Zupanec, OŠ Franca Rozmana Staneta Ljubljana
Neža Kroflič, OŠ Štore
Maruša Juhant, OŠ Rodica
Aljaž Pirc, OŠ Lava
Zala Linea Rutar, OŠ Toneta Čufarja Ljubljana
Urška Jazbinšek, OŠ Štore
Nace Benda, OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad
Eva Volmajer, OŠ Tabor II. Maribor
Andrej Bricman, OŠ Podgorje pri Slovenj Gradcu
Filip Jembrih, OŠ Brežice
Tristan Kovačič, OŠ Šmihel
Denis Rajter, OŠ Frana Kocbeka Gornji Grad
Sabina Požun, OŠ Jožeta Moškriča
Natalya Sitnikova, OŠ Šmihel
Jernej Imperl, OŠ Jurija Dalmatina Krško
Klara Lavriša, OŠ Hrojul
Timotej Acman, OŠ Nazarje
Samo Umek, OŠ Dolenjske Toplice
Martin Debevc, OŠ Notranjski Odred Cerknica, Poš 11. Maj Grahovo
Andrej Miščič, OŠ Martina Krpana Ljubljana
Eva Megušar, OŠ Železniki
Špela Skala, OŠ Rodica
Katja Logar, OŠ Šenčur

Imena 30 nagrajencev in devetih nagrajenih mentorjev bodo objavljena na spletni strani http://www.junior.si.

Bistroumnice

image


Facebook Junior.si

Anketa


Katera žival ima na glavi rog, zato ji rečemo tudi morski samorog?


Juniorjeva nagradnica


Tukaj izveš imena srečnih nagrajencev.







Slovenija RSS: RSS 2.0
Izdelava spletne strani :: CMS :: Hosting :: SEO NETKO NGJZaložba Rokus Klett                
Oglaševanje
Seznam piškotov