Vstopna stranKviz NGJ BistroumArhiv

Znani so finalisti Kviza NGJ Bistroum

V soboto, 26. maja 2007 se bodo na osnovni šoli Franca Rozmana Staneta v Ljubljani na finalnem tekmovanju za glavno nagrado - zanimivo dogodivščino borili:

4.razred devetletke:

OŠ BELOKRANJSKEGA ODREDA SEMIČ -           JAKOB JURIJ SNOJ
OŠ BLANCA -                                 DAVID DVORŠAK
OŠ CVETKO GOLAR, ŠKOFJA LOKA -           FLORJAN CAMLEK
OŠ CVETKO GOLAR, ŠKOFJA LOKA -           NEJC BONČINA
OŠ DRAVLJE -                                 MATJAŽ RAZDRIH
OŠ FRANA ERJAVCA -                       MIHA TORKAR
OŠ FRANCA ROZMANA STANETA LJUBLJANA - MIHA BENČINA
OŠ HUDINJA -                                 LAMPRET ŽAN
OŠ IV. CELJE -                                 INA KATARINA PAVLIČ
OŠ IVANA SKVARČA, ZAGORJE -           KLARA IVAČIČ
OŠ JOSIPA VANDOTA KRANJSKA GORA -           LARA ŠIFKOVIČ
OŠ JOSIPA VANDOTA KRANJSKA GORA -           MELISA VELJANOVSKA
OŠ JOSIPA VANDOTA KRANJSKA GORA -           MATIC TEMPFER
OŠ JOSIPA VANDOTA KRANJSKA GORA -           ROK TARMAN
OŠ JOSIPA VANDOTA KRANJSKA GORA -           MATEVŽ ROBIČ
OŠ JOSIPA VANDOTA KRANJSKA GORA -           ERIK RADUHA
OŠ JURIJA DALMATINA KRŠKO -           JERNEJ IMPERL
OŠ JURIJA DALMATINA KRŠKO -           ANA KROŠELJ
OŠ JURIJA DALMATINA KRŠKO -           VALENTINA ŽABKAR
OŠ JURIJA DALMATINA KRŠKO -           LOVRO PEČNIK
OŠ JURIJA DALMATINA KRŠKO -           DOMEN ZAKRAJŠEK
OŠ JURIJA DALMATINA KRŠKO -           NIVES ŽUNEC
OŠ KETTEJA IN MURNA LJUBLJANA -           NUŠA ANA DEVETAK
OŠ KETTEJA IN MURNA LJUBLJANA -           TEVŽ GOVEKAR
OŠ KETTEJA IN MURNA LJUBLJANA -           JULIJA STOPAR
OŠ KETTEJA IN MURNA LJUBLJANA -           KLEMEN ŠTRANCAR
OŠ KRMELJ -                                 FISTER JERNEJ
OŠ KRMELJ -                                 HROVAT VITA
OŠ LJUDSKI VRT, PTUJ -                       TOMAŽ TEPEŠ
OŠ NAKLO / PODBREZJE -                       PETRA JEGLIČ
OŠ NAKLO / PODBREZJE -                       TEO KRAMER
OŠ NAKLO / PODBREZJE -                       DOMINIKA JEGLIČ
OŠ NEZNANIH TALCEV DRAVOGRAD -           ANDRAŽ GORIŠEK
OŠ OTOČEC -                                 UROŠ PREŠERN
OŠ PLANINA PRI SEVNICI -                     SEBASTJAN OBREZ
OŠ PLANINA PRI SEVNICI -                     BLAŽ GRAČNER
OŠ PLANINA PRI SEVNICI -                     TOMAŽ TISELJ
OŠ PRIMOŽA TRUBARJA LAŠKO -                  NIKA DEŽELAK
OŠ PRIMOŽA TRUBARJA LAŠKO -           ANA KRIVEC
OŠ RODICA -                                 LARA TEKAVC
OŠ RODICA -                                 MAŠA MARIJA VRTAČNIK
OŠ ŠKOFLJICA -                                 PRIMOŽ STARC
OŠ ŠKOFLJICA -                                 KATJA KOVAČIČ
OŠ ŠMARTNO PRI LITIJI /  VELIKA KOSTREVNICA -  KLARA AVSEC
OŠ ŠMARTNO PRI LITIJI /  VELIKA KOSTREVNICA -  ANA POGLAJEN
OŠ ŠMIHEL -                               NATALYA SITNIKOV
OŠ TONETA ČUFARJA LJUBLJANA -           MAX KUHELJ BUGARIČ
OŠ VIŽMARJE-BROD -                                TEJA ERBEŽNIK VRBNJAK
OŠ VOJNIK / ŠMARTNO -                     SARA ČREPINŠEK
OŠ ZALOG -                               MATIC TESNER


5. razred devetletke ali 4. razred osemletke:

OŠ ANTONA GLOBOČNIKA, POSTOJNA -         PETER TISELJ
OŠ ANTONA GLOBOČNIKA, POSTOJNA -         URBAN MISLEJ
OŠ BOŽIDARJA JAKCA LJUBLJANA / HRUŠICA -    TOMAŽ ŽIGON
OŠ BOŽIDARJA JAKCA LJUBLJANA / HRUŠICA -    EVA MUSTAR
OŠ BOŽIDARJA JAKCA LJUBLJANA / HRUŠICA -    NIKA ŽIBERT
OŠ BRŠLJIN -                               JAKOB ALJAŽ PADEVSKI
OŠ CVETKO GOLAR, ŠKOFJA LOKA -         URBAN OMAN
OŠ FRAN KOCBEK GORNJI GRAD -         MOJCA STRADOVNIK
OŠ FRAN KOCBEK GORNJI GRAD -         ANŽE VERŠNIK
OŠ FRAN KOCBEK GORNJI GRAD -         TAMARA TEVŽ
OŠ FRANCA ROZMANA STANETA LJUBLJANA -      MATEJ STANKOVIČ
OŠ FRANCETA BEVKA, TOLMIN -         NIKA KAPLJA
OŠ GORICA, VELENJE -                     NIKO CAJIČ
OŠ ISTRSKEGA ODREDA SLOVENSKO GRAČIŠČE - ERIK BABIČ
OŠ IVANA BABIČA-JAGRA MAREZIGE -         ŽIGA AGOSTINI
OŠ IVANA CANKARJA, TRBOVLJE -         IZAK ŠPAJZER
OŠ IVANA CANKARJA, TRBOVLJE -         AJDA LISEC
OŠ IVANA CANKARJA, TRBOVLJE -         ANJA JAVORIČ
OŠ JAKOBSKI DOL -                               KRISTJAN AMADEJ KOCBEK
OŠ JURIJA DALMATINA KRŠKO -         PIA ŽIČKAR
OŠ KETTEJA IN MURNA LJUBLJANA -         PIA ALIČ JEROVŠEK
OŠ KETTEJA IN MURNA LJUBLJANA -         VITA RAU
OŠ KETTEJA IN MURNA LJUBLJANA -         ANŽE KADUNC DEŽMAN
OŠ KETTEJA IN MURNA LJUBLJANA -         SAŠA LUKETA
OŠ NAKLO -                               NEJC ROZMAN
OŠ NOVE JARŠE -                               ŠPELA KUKOVICA
OŠ NOVE JARŠE -                               LEJLA NANIČ
OŠ NOVE JARŠE -                               EVA MALIĆ
OŠ NOVE JARŠE -                               TJAŠA BOGATAJ
OŠ OB DRAVINJI -                               MARUŠA GORINŠEK
OŠ OB DRAVINJI -                               EVA KLOKOČOVNIK
OŠ PIRNIČE -                               SAŠA ŠTUS
OŠ PIRNIČE -                               MEGI PORENTA
OŠ PIRNIČE -                               TINA HERNEC
OŠ POLJE -                               EMA RADOVAN
OŠ PREŽIHOV VORANC BISTRICA -         ANJA ZVER
OŠ PREŽIHOV VORANC BISTRICA -         ALEŠ DUH
OŠ RAČE -                                         URŠKA BUTOLEN
OŠ RADENCI -                             VANJA ZAMUDA
OŠ ROVTE -                             ANITA BEZELJAK
OŠ SEČOVLJE -                             SARA JELENIČ
OŠ ŠKOFJA LOKA - MESTO -                   LARISA ŠINK
OŠ ŠKOFJA LOKA - MESTO -                   BLAŽKA ŠUBIC
OŠ TRNOVO -                             ŽAN ŽERDIN FURLAN
OŠ VENCLJA PERKA DOMŽALE -       NEJC KOVAČ
OŠ VENCLJA PERKA DOMŽALE -       ANJA MIHLČIČ
OŠ VENCLJA PERKA DOMŽALE -       ŠPELA ŠKOFIC
OŠ VIDEM PRI PTUJU -                   LINA SKELA
OŠ VIDEM PRI PTUJU -                   JANA VAUPOTIČ
OŠ VIDEM PRI PTUJU -                   MONIKA ŠKVORC


6. razred devetletke ali 5. razred osemletke:

OŠ BEŽIGRAD, LJUBLJANA - VITA VOVK
OŠ BEŽIGRAD, LJUBLJANA - SIMON WEISS
OŠ BEŽIGRAD, LJUBLJANA - JAKA AMBROŽIČ
OŠ BEŽIGRAD, LJUBLJANA - AGATA KOKALJ
OŠ BEŽIGRAD, LJUBLJANA - NEŽA KRIVONOG
OŠ BEŽIGRAD, LJUBLJANA - ANŽIČ TJAŠA
OŠ BEŽIGRAD, LJUBLJANA - MILENA SEKULIĆ
OŠ BEŽIGRAD, LJUBLJANA - ANA RUPNIK MEDJEDOVIĆ
OŠ BEŽIGRAD, LJUBLJANA - EVA SKOK
OŠ BEŽIGRAD, LJUBLJANA - SABINA ŠARIĆ
OŠ BEŽIGRAD, LJUBLJANA - LARA ŠTEHARNIK
OŠ BEŽIGRAD, LJUBLJANA - JERNEJ FURLAN
OŠ BREŽICE - MATEJA LEVAK
OŠ BREŽICE - BLAŽ IVŠIĆ
OŠ BREŽICE - LARISA VOGRINC
OŠ BREŽICE - ELENA LAZAROVA
OŠ BREŽICE - ŽANA ZORKO
OŠ BREŽICE - LEA BOSANČIČ
OŠ BREŽICE - ŽAN VIDENIČ
OŠ BREŽICE - LEON JARABEK
OŠ BRINJE GROSUPLJE - MARINA KARNELUTTI
OŠ CVETKO GOLAR, ŠKOFJA LOKA - LENART VREČIČ
OŠ CVETKO GOLAR, ŠKOFJA LOKA - JASNA GRUBAN
OŠ CVETKO GOLAR, ŠKOFJA LOKA - MIHA ŠTALEC
OŠ CVETKO GOLAR, ŠKOFJA LOKA - ŽIGA KRAJNIK
OŠ DOBOVA - DAVIDOVIČ IVA
OŠ DOBOVA - ELENA JURMAN
OŠ DOBOVA - ANJA TOMŠE
OŠ DOBOVA - ELA UREK
OŠ DOBOVA - JURE VIDMAR
OŠ DRAGA KOBALA MARIBOR - NIKO ŠETAR
OŠ FRANC ROZMAN STANE MARIBOR - MIHA CEROVŠEK
OŠ HRUŠEVEC - ŠENTJUR - PIA KRAŠEVEC
OŠ IDRIJA - EVA JEŽ
OŠ IV. CELJE - BLAŽ KEŠPERT
OŠ IVANA CANKARJA, TRBOVLJE - KLARA LENART
OŠ JOŽETA MOŠKRIČA LJUBLJANA - SARA HENIGMAN
OŠ KRMELJ - SARA MOČNIK
OŠ KRMELJ - KATARINA KONČINA
OŠ LAVA - NINA PETRIČ
OŠ NAKLO - NEJC TOPORIŠ
OŠ OSKARJA KOVAČIČA LJUBLJANA - NEJA INTIHAR
OŠ OSKARJA KOVAČIČA LJUBLJANA - NINA ZALAR
OŠ OSKARJA KOVAČIČA LJUBLJANA - AVA RAJH
OŠ OSKARJA KOVAČIČA LJUBLJANA - EVA RAJH
OŠ OSKARJA KOVAČIČA LJUBLJANA - ANJA ŠINKOVEC
OŠ PLANINA PRI SEVNICI - ANA VERTAČNIK
OŠ PLANINA PRI SEVNICI - MONIKA TISEL
OŠ PLANINA PRI SEVNICI - KARIN RAJH
OŠ PLANINA PRI SEVNICI - ANAMARIJA VIDMAR

Vsem udeležencem šolskega tekmovanja čestitamo, finalistom pa v soboto želimo čim bolj bistre misli!

image


Facebook Junior.si

Anketa


Katera žival ima na glavi rog, zato ji rečemo tudi morski samorog?


Juniorjeva nagradnica


Tukaj izveš imena srečnih nagrajencev.







Slovenija RSS: RSS 2.0
Izdelava spletne strani :: CMS :: Hosting :: SEO NETKO NGJZaložba Rokus Klett                
Oglaševanje
Seznam piškotov