Vstopna stranKaj dogaja?Arhiv

Finalisti Kviza NGJ Bistroum so znani

V soboto, 26. maja 2007 se bodo na osnovni šoli Franca Rozmana Staneta v Ljubljani na finalnem tekmovanju za glavno nagrado - zanimivo dogodivščino borili:

4.razred devetletke:

OŠ BELOKRANJSKEGA ODREDA SEMIČ -           JAKOB JURIJ SNOJ
OŠ BLANCA -                                 DAVID DVORŠAK
OŠ CVETKO GOLAR, ŠKOFJA LOKA -           FLORJAN CAMLEK
OŠ CVETKO GOLAR, ŠKOFJA LOKA -           NEJC BONČINA
OŠ DRAVLJE -                                 MATJAŽ RAZDRIH
OŠ FRANA ERJAVCA -                       MIHA TORKAR
OŠ FRANCA ROZMANA STANETA LJUBLJANA - MIHA BENČINA
OŠ HUDINJA -                                 LAMPRET ŽAN
OŠ IV. CELJE -                                 INA KATARINA PAVLIČ
OŠ IVANA SKVARČA, ZAGORJE -           KLARA IVAČIČ
OŠ JOSIPA VANDOTA KRANJSKA GORA -           LARA ŠIFKOVIČ
OŠ JOSIPA VANDOTA KRANJSKA GORA -           MELISA VELJANOVSKA
OŠ JOSIPA VANDOTA KRANJSKA GORA -           MATIC TEMPFER
OŠ JOSIPA VANDOTA KRANJSKA GORA -           ROK TARMAN
OŠ JOSIPA VANDOTA KRANJSKA GORA -           MATEVŽ ROBIČ
OŠ JOSIPA VANDOTA KRANJSKA GORA -           ERIK RADUHA
OŠ JURIJA DALMATINA KRŠKO -           JERNEJ IMPERL
OŠ JURIJA DALMATINA KRŠKO -           ANA KROŠELJ
OŠ JURIJA DALMATINA KRŠKO -           VALENTINA ŽABKAR
OŠ JURIJA DALMATINA KRŠKO -           LOVRO PEČNIK
OŠ JURIJA DALMATINA KRŠKO -           DOMEN ZAKRAJŠEK
OŠ JURIJA DALMATINA KRŠKO -           NIVES ŽUNEC
OŠ KETTEJA IN MURNA LJUBLJANA -           NUŠA ANA DEVETAK
OŠ KETTEJA IN MURNA LJUBLJANA -           TEVŽ GOVEKAR
OŠ KETTEJA IN MURNA LJUBLJANA -           JULIJA STOPAR
OŠ KETTEJA IN MURNA LJUBLJANA -           KLEMEN ŠTRANCAR
OŠ KRMELJ -                                 FISTER JERNEJ
OŠ KRMELJ -                                 HROVAT VITA
OŠ LJUDSKI VRT, PTUJ -                       TOMAŽ TEPEŠ
OŠ NAKLO / PODBREZJE -                       PETRA JEGLIČ
OŠ NAKLO / PODBREZJE -                       TEO KRAMER
OŠ NAKLO / PODBREZJE -                       DOMINIKA JEGLIČ
OŠ NEZNANIH TALCEV DRAVOGRAD -           ANDRAŽ GORIŠEK
OŠ OTOČEC -                                 UROŠ PREŠERN
OŠ PLANINA PRI SEVNICI -                     SEBASTJAN OBREZ
OŠ PLANINA PRI SEVNICI -                     BLAŽ GRAČNER
OŠ PLANINA PRI SEVNICI -                     TOMAŽ TISELJ
OŠ PRIMOŽA TRUBARJA LAŠKO -                  NIKA DEŽELAK
OŠ PRIMOŽA TRUBARJA LAŠKO -           ANA KRIVEC
OŠ RODICA -                                 LARA TEKAVC
OŠ RODICA -                                 MAŠA MARIJA VRTAČNIK
OŠ ŠKOFLJICA -                                 PRIMOŽ STARC
OŠ ŠKOFLJICA -                                 KATJA KOVAČIČ
OŠ ŠMARTNO PRI LITIJI /  VELIKA KOSTREVNICA -  KLARA AVSEC
OŠ ŠMARTNO PRI LITIJI /  VELIKA KOSTREVNICA -  ANA POGLAJEN
OŠ ŠMIHEL -                               NATALYA SITNIKOV
OŠ TONETA ČUFARJA LJUBLJANA -           MAX KUHELJ BUGARIČ
OŠ VIŽMARJE-BROD -                                TEJA ERBEŽNIK VRBNJAK
OŠ VOJNIK / ŠMARTNO -                     SARA ČREPINŠEK
OŠ ZALOG -                               MATIC TESNER


5. razred devetletke ali 4. razred osemletke:

OŠ ANTONA GLOBOČNIKA, POSTOJNA -         PETER TISELJ
OŠ ANTONA GLOBOČNIKA, POSTOJNA -         URBAN MISLEJ
OŠ BOŽIDARJA JAKCA LJUBLJANA / HRUŠICA -    TOMAŽ ŽIGON
OŠ BOŽIDARJA JAKCA LJUBLJANA / HRUŠICA -    EVA MUSTAR
OŠ BOŽIDARJA JAKCA LJUBLJANA / HRUŠICA -    NIKA ŽIBERT
OŠ BRŠLJIN -                               JAKOB ALJAŽ PADEVSKI
OŠ CVETKO GOLAR, ŠKOFJA LOKA -         URBAN OMAN
OŠ FRAN KOCBEK GORNJI GRAD -         MOJCA STRADOVNIK
OŠ FRAN KOCBEK GORNJI GRAD -         ANŽE VERŠNIK
OŠ FRAN KOCBEK GORNJI GRAD -         TAMARA TEVŽ
OŠ FRANCA ROZMANA STANETA LJUBLJANA -      MATEJ STANKOVIČ
OŠ FRANCETA BEVKA, TOLMIN -         NIKA KAPLJA
OŠ GORICA, VELENJE -                     NIKO CAJIČ
OŠ ISTRSKEGA ODREDA SLOVENSKO GRAČIŠČE - ERIK BABIČ
OŠ IVANA BABIČA-JAGRA MAREZIGE -         ŽIGA AGOSTINI
OŠ IVANA CANKARJA, TRBOVLJE -         IZAK ŠPAJZER
OŠ IVANA CANKARJA, TRBOVLJE -         AJDA LISEC
OŠ IVANA CANKARJA, TRBOVLJE -         ANJA JAVORIČ
OŠ JAKOBSKI DOL -                               KRISTJAN AMADEJ KOCBEK
OŠ JURIJA DALMATINA KRŠKO -         PIA ŽIČKAR
OŠ KETTEJA IN MURNA LJUBLJANA -         PIA ALIČ JEROVŠEK
OŠ KETTEJA IN MURNA LJUBLJANA -         VITA RAU
OŠ KETTEJA IN MURNA LJUBLJANA -         ANŽE KADUNC DEŽMAN
OŠ KETTEJA IN MURNA LJUBLJANA -         SAŠA LUKETA
OŠ NAKLO -                               NEJC ROZMAN
OŠ NOVE JARŠE -                               ŠPELA KUKOVICA
OŠ NOVE JARŠE -                               LEJLA NANIČ
OŠ NOVE JARŠE -                               EVA MALIĆ
OŠ NOVE JARŠE -                               TJAŠA BOGATAJ
OŠ OB DRAVINJI -                               MARUŠA GORINŠEK
OŠ OB DRAVINJI -                               EVA KLOKOČOVNIK
OŠ PIRNIČE -                               SAŠA ŠTUS
OŠ PIRNIČE -                               MEGI PORENTA
OŠ PIRNIČE -                               TINA HERNEC
OŠ POLJE -                               EMA RADOVAN
OŠ PREŽIHOV VORANC BISTRICA -         ANJA ZVER
OŠ PREŽIHOV VORANC BISTRICA -         ALEŠ DUH
OŠ RAČE -                                         URŠKA BUTOLEN
OŠ RADENCI -                             VANJA ZAMUDA
OŠ ROVTE -                             ANITA BEZELJAK
OŠ SEČOVLJE -                             SARA JELENIČ
OŠ ŠKOFJA LOKA - MESTO -                   LARISA ŠINK
OŠ ŠKOFJA LOKA - MESTO -                   BLAŽKA ŠUBIC
OŠ TRNOVO -                             ŽAN ŽERDIN FURLAN
OŠ VENCLJA PERKA DOMŽALE -       NEJC KOVAČ
OŠ VENCLJA PERKA DOMŽALE -       ANJA MIHLČIČ
OŠ VENCLJA PERKA DOMŽALE -       ŠPELA ŠKOFIC
OŠ VIDEM PRI PTUJU -                   LINA SKELA
OŠ VIDEM PRI PTUJU -                   JANA VAUPOTIČ
OŠ VIDEM PRI PTUJU -                   MONIKA ŠKVORC


6. razred devetletke ali 5. razred osemletke:

OŠ BEŽIGRAD, LJUBLJANA - VITA VOVK
OŠ BEŽIGRAD, LJUBLJANA - SIMON WEISS
OŠ BEŽIGRAD, LJUBLJANA - JAKA AMBROŽIČ
OŠ BEŽIGRAD, LJUBLJANA - AGATA KOKALJ
OŠ BEŽIGRAD, LJUBLJANA - NEŽA KRIVONOG
OŠ BEŽIGRAD, LJUBLJANA - ANŽIČ TJAŠA
OŠ BEŽIGRAD, LJUBLJANA - MILENA SEKULIĆ
OŠ BEŽIGRAD, LJUBLJANA - ANA RUPNIK MEDJEDOVIĆ
OŠ BEŽIGRAD, LJUBLJANA - EVA SKOK
OŠ BEŽIGRAD, LJUBLJANA - SABINA ŠARIĆ
OŠ BEŽIGRAD, LJUBLJANA - LARA ŠTEHARNIK
OŠ BEŽIGRAD, LJUBLJANA - JERNEJ FURLAN
OŠ BREŽICE - MATEJA LEVAK
OŠ BREŽICE - BLAŽ IVŠIĆ
OŠ BREŽICE - LARISA VOGRINC
OŠ BREŽICE - ELENA LAZAROVA
OŠ BREŽICE - ŽANA ZORKO
OŠ BREŽICE - LEA BOSANČIČ
OŠ BREŽICE - ŽAN VIDENIČ
OŠ BREŽICE - LEON JARABEK
OŠ BRINJE GROSUPLJE - MARINA KARNELUTTI
OŠ CVETKO GOLAR, ŠKOFJA LOKA - LENART VREČIČ
OŠ CVETKO GOLAR, ŠKOFJA LOKA - JASNA GRUBAN
OŠ CVETKO GOLAR, ŠKOFJA LOKA - MIHA ŠTALEC
OŠ CVETKO GOLAR, ŠKOFJA LOKA - ŽIGA KRAJNIK
OŠ DOBOVA - DAVIDOVIČ IVA
OŠ DOBOVA - ELENA JURMAN
OŠ DOBOVA - ANJA TOMŠE
OŠ DOBOVA - ELA UREK
OŠ DOBOVA - JURE VIDMAR
OŠ DRAGA KOBALA MARIBOR - NIKO ŠETAR
OŠ FRANC ROZMAN STANE MARIBOR - MIHA CEROVŠEK
OŠ HRUŠEVEC - ŠENTJUR - PIA KRAŠEVEC
OŠ IDRIJA - EVA JEŽ
OŠ IV. CELJE - BLAŽ KEŠPERT
OŠ IVANA CANKARJA, TRBOVLJE - KLARA LENART
OŠ JOŽETA MOŠKRIČA LJUBLJANA - SARA HENIGMAN
OŠ KRMELJ - SARA MOČNIK
OŠ KRMELJ - KATARINA KONČINA
OŠ LAVA - NINA PETRIČ
OŠ NAKLO - NEJC TOPORIŠ
OŠ OSKARJA KOVAČIČA LJUBLJANA - NEJA INTIHAR
OŠ OSKARJA KOVAČIČA LJUBLJANA - NINA ZALAR
OŠ OSKARJA KOVAČIČA LJUBLJANA - AVA RAJH
OŠ OSKARJA KOVAČIČA LJUBLJANA - EVA RAJH
OŠ OSKARJA KOVAČIČA LJUBLJANA - ANJA ŠINKOVEC
OŠ PLANINA PRI SEVNICI - ANA VERTAČNIK
OŠ PLANINA PRI SEVNICI - MONIKA TISEL
OŠ PLANINA PRI SEVNICI - KARIN RAJH
OŠ PLANINA PRI SEVNICI - ANAMARIJA VIDMAR

Vsem udeležencem šolskega tekmovanja čestitamo, finalistom pa v soboto želimo čim bolj bistre misli!


image


Facebook Junior.si

Anketa


Na kateri celini ni deževnega gozda?


Juniorjeva nagradnica


Tukaj izveš imena srečnih nagrajencev.







Slovenija RSS: RSS 2.0
Izdelava spletne strani :: CMS :: Hosting :: SEO NETKO NGJZaložba Rokus Klett                
Oglaševanje
Seznam piškotov